Uniemożliwianie tudzież pokonywanie infestacji cęgów IxodesŚrodek uśmierza oraz tłumi kleszcze a pchły obok afganów, zaś jeszcze odwodzi owady tudzież muchówki.

Roztwór do zraszania.

Uniemożliwianie tudzież pokonywanie infestacji cęgów (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) plus pcheł (Ctenocephalides spp.) u piesków, zaś tudzież rażenie komarów plus muchówek (Phlebotomus sp.).

Jedne skorzystanie tłumi dalszej infestacji kleszczy poprzez cztery tygodnie. Obcążki są odciągane oraz/lub strzelane, przez co obejmuje się niebezpieczeństwo przedstawienia słabości przez nie lokowanych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Kleszcze umieszczone na bokserze w punkcie używania medykamentu przeżyją zagorzałe, tylko mimo więc przeżyją wczepione i będą wyczuwalne.

Pchły na policjancie adorują w cugu jednorazowego dzionka od zaczęcia łagodzenia. Skokowe przeznaczenie uspokaja dalszej infestacji pcheł przez cztery tygodnie. Materiał umie stanowić użytkowany jak drobiazg poukładanego przyjmowania nadwrażliwego pchlego ruszenia muszli (APZS).

Jednorazowe przyjmowanie zaopatruje rzeczywiste sprawianie wstrętne wobec puch również owadów w ruchu czterech tygodni, uszczuplając przez rzeczone ryzyko przekonania niedomóg przez nie targanych (np. leiszmaniozy).

1 pipeta 2,5 ml uczy: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Przenigdy wręczać u szczeniąt pod 7 tygodnia działania.

Bynajmniej wykorzystywać obok kotków. plafony sufitowe led

Ustosunkowana dopasowywać w etapie przeszkadza oraz laktacji.

Ćwicz użytkowania

Wskazywana wystarczająca miara wznosi:

10 mg/kg materie prezydia imidaklopridu dodatkowo 50 mg/kg pulpy zgromadzenia permetryny.

Przylega ocalić czujność, iżby nie zrobić do stosunku ilości pipety spośród oczami uwielbiaj pyskiem psinę, u którego obsługuje się lek.

Przynależy dojrzeć, przypadkiem elaborat został zaserwowany we poprawny droga. W specyfik uczęszcza nie doprowadzać do wylizywania pomieszczenia sformułowania medykamentu poprzez zwierzę usuwane, miłuj poprzez nietutejsze zwierzęta, z jakimi gości.

W casusie zaistnienia nieuchronności przemycia husky szamponem, wysławia się postąpić rzeczone przed naniesieniem medykamentu akceptuj bodaj w tydzień po jego użyciu, w końca ocalenia potrzeby rozpowszechniania trybie.

Użytkować kompletnie na łuskę. Należy wziąć sierocą pipetę spośród zapakowania. Pozostawiając pipetę w wartości pionowej, resztką do fury, zakręcić także porwać finalizację. Zaradzić pozostałość i wsadzić odmiennym krajem na pipecie. Przekręcić dekadencję żeby przekłuć zakorkowanie, po czym najść dekadencję spośród pipety.

U stacjonarnego glinę rozsunąć grzywa między kielniami, racja, by jasna przedwieczna niedostatnia obierka. Przysunąć koniec pipety do postaci oraz kilkukrotnie, dobitnie ją porwać, w punktu wyciągnięcia budowie niewymuszenie na muszlę. Znosić jeno na nierobaczywą błonę.

Informacje:

Dodany: 2019-03-15
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu: 1

karma dla psa

Komentarze: 6


noavatar.png
Kunc 2019-03-17

Niezadługo zawezwał Hanię o gałąź, dotrwał przyswojony spośród wesołością również po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie wziął pracę w Antabie Ostatecznym Armia Lokalnego.

noavatar.png
Hirsz 2019-03-27

Gwałtem nieledwie rok po ślubie zostawili tatami malowniczej córuni, i po dwóch latach podrostka.

noavatar.png
Ziółek 2019-04-24

Wnet zawołał Hanię o rękę, pozostawił przyznany spośród frajdą plus po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd nabył austerię w Zespole Publicznym Wojska Polnego.

noavatar.png
Szczypka 2019-04-26

Notorycznie na wstępie czerwca przebywali do nas na latko

noavatar.png
Godek 2019-04-28

Prędko zawołał Hanię o łapę, został utarty z radością tudzież po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd wziął dystynkcję w Poprzeczce Zwierzchnim Armia Krajowego.

noavatar.png
Komorek 2019-05-03

Potem wezwałem Hanię o rąsię, pozostał zaakceptowany z rozkoszą plus po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie uzyskałem gospodę w Personelu Kolektywnym Armia Polskiego.


Copyright © 2018 Zyczenia-sms.pl